Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Enjoy Turizm

Temelleri 2016 yılında atılmış olan Enjoy Turizm 2016 yılında Antalya da kurulmuştur. Doğası, Denizi ve Eşsiz Sahilleri ile Türkiye de en önemli yere sahip olan Antalya da güçlü bir şekilde faaliyet göstermektedir. Tecrübesi sayesinde sektöre yeni katılmasına rağmen Yes Travel, Master Travel, Avangard Travel, Tourist Travel vb. gibi Azerbaycan seyahat firmalarının Incoming temsilciliğine talip olmuş ve almıştır, ayrıca çeşitli Avrupalı firmalarla da görüşme içerisinde olan Enjoy Turizm, Avrupa ve Asya üzerinde faaliyet gösterme çabasındadır. Özellikle Antalya da ve Türkiye’nin her şehrinde çok geniş Otel portföyüne sahip olan firma aynı zamanda müşteriye sunduğu kaliteli transfer hizmetiyle de ön plana çıkıyor.

Geçmişten Günümüze Faaliyetler

2016 yılında hizmet vermeye başlayan Enjoy Turizm, 2017 yılına geldiğinde, turizmin diğer sahil kentlerinde, özellikle de Antalya bölgesinde hızlı gelişmesi sonucu şirket merkezini Antalya’ya kurmuştur. Firma merkez ofisi Antalya’da olmak üzere toplam henüz tek şubede ülkemizi ziyaret eden turistlere en yüksek profesyonellik standartlarında servis sağlamaktadır.

25 Yıllık Tecrübe

Turizm potansiyeli açısından önemli bir yere sahip olan Türkiye’de, kurum olarak daima en iyiyi hedefleyen Enjoy Turizm, tatil yapmayı herkesin hakkı olarak görmekte ve adının temsil edildiği her yerde güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmaktadır. Enjoy Turizm, her yıl kendisi üzerinden Türkiye’ ye gelen ziyaretçilere, uzun yıllar tecrübesi olan çalışanları ile profesyonel standartlarda servis sağlamaktadır.

Kurulduğu günden itibaren değişen dünyanın izlerini takip ederek 1 yılı geride bırakan Enjoy Turizm, emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

Enjoy Turizm ,bu sektörde 25 yılı devirmiş olan Kurucuları sayesinde yeni kurulmuş bir şirket olmasına rağmen, sahip olunan tecrübe ile yeni bir güç olarak piyasada isminden söz ettirmek ve uzun soluklu hizmet vermek istemektedir

Organizasyonlar

Enjoy Turizm, Incoming hizmeti dışında Toplantı, Kongre, Seminer ve Çeşitli Spor Organizasyonlarını organize etmektedir. Profesyonel çalışanları ile misafirlerin karşılanmasından Organizasyon bitimine kadar yoğun bir şekilde mesai harcamaktadırlar. 2017 yılında yaptığı seminerler ile tecrübesini genişleten Enjoy Turizm önümüzdeki yıllarda da hedefini yükseltiyor. 2017 yılında özellikle Devlet Kurumlarının seminerlerini organize etmekle aldığı sorumluluğu en güzel şekilde yerine getirmenin mutluluğu ve özgüveniyle önümüzdeki yıllara daha sağlam ve tecrübelenmiş şekilde gireceğinin sinyallerini vermiştir.

Enjoy Turizm